Květen 2010

Týden...xDD

31. května 2010 v 20:55 My crap/ Moje blbosti

Ahojky! Jak se máte??? já celkem unaveně když se tak koukám do kalendáře xDD tento týden bude fakt namáhavý...
Dneska kromě školy...jsem se učila jezdit na skatu a hrozně mě to baví xDD a pak mažoretky....NESNÁŠÍM defilé xDDD nesnášííím...asi 5xjsme běhali sem a tam jelikož nám to nešlo, s ponponama už to bylo lepší ale pořád tam mezery jsou.
Úterý? to mám školy do půl druhé, od té doby co budu doma, budu moct mít zaplej comp ale musím uklízet a o čtvrt na pět jít na zastávku na mažoretky, Ano máme to dvakrát za sebou protože musíme pilně trénpvat,páč bude vystoupení...IZS nebo ZIS= Zíchraný integrovaný systém, kde budeme vystupovat.
Středa bude celkem v pohodě, protože ze školy odcházím o půl desáte,jelikož se bude,e chystat na den dětí...my tam mívánme totiž pohádkový les a já tam budu za postavu, rádi byjste vědělo co dělám že??? já vám to teda řekn Cipíska.....ano stydím se za to ale nevadí mi to xDDD a pak samo úklid....áááá nebaví mě to xDD
Čtvrtek...nejdu do školy vůbec jelikožmámvystoupení ZIS v Libině takže mám pokoj od těláku a výtvarky a pozemků...jsem tak ráda,ale už vidím že to po*eremxDD
Pátek...musím už mít uklizeno pač přijede teta z Jižních čech na oslavu ale jinak senic neděje.
SOBOTA! nejlepší den na světě...Bude PAŘBA že Truth?? xDD už se mega těším, až na to že tam bude NĚKDO kohomoc nemusím, ale doufám že přijede Teta Pavla Vavrdová(neznáte, teda možná Truth jo)xD Jak ta oslava probíhala vámoznámím bud v pondělí nebo už v neděli ale pravděpodobnější bude to pondělí protože neděli strávím z velká části s Truth xDD :-* už se těšííííím

Jinak prosímjukněte namůj blog: http://mysterious-world-of-black.blog.cz/
je nově založený a tak chci slyšet vaše názory


Tak to bude vše...Ráda jsem semka napsala...Mám vás ráda xDD

Uruha-Info

30. května 2010 v 22:00
ggg

Uruha

Skutečné jméno: Takashima Kouyou
Umělecké jméno: Uruha
Kapela: The GazettE
Pozice ve kapele: Hlavní kytara
Datum narození: 9. června 1981
Rodiště: Prefektura Kanagawa, Japonsko
Krevní skupina: O
Výška: 177 cm
Váha: 62 kg
Velikost bot: 27,5 cm
Velikost prstenu: 19
Piercing: 4 v pravém a 5 v levém uchu
Rodina: Rodiče, dvě starší sestry
Koníčky: kulečník, pachinko, bowling, fotbal
Kolekce: prsteny, parfémy, liqoury
Oblíbená barva: fialová, šedá
Oblíbené zvíře: pes, polární medvěd, tučňák, domácí kachna
Oblíbené pití: Smirnoff, Moet & Chandon
Neoblíbené jídlo: Plísňový sýr
Oblíbená Značka: PPFM, DoCoMo, alfredoBANNISTER
Oblíbený typ: Něžné, sebevědomé osoby
Oblíbený tabák: Marlboro Menthol Light, Maremen Light, Pianissimo
Oblíbená kolínská: Gucci Rushes, Bvlgari
Kytara: Uruha ESP Guitar Gallery
Předchozí kapely: 鴉 karasuMa'die KusseL'ie:ChrisKar te=zyAnose (Nick - 狂喜 Kyouki)⇒ ガゼット - the GazettE (麗 Uruha)
Obdivuje: SUGIZO

Fotečky
xa
xas
sd

Ruki-Info

30. května 2010 v 11:02 | Arsi
Ruki 1

Ruki

Skutečné jméno: Matsumoto Takanori
Umělecké jméno: Ruki
Kapela: The GazettE
Pozice v kapele: zpěvák
Datum narození: 1. února 1982
Místo narození: Prefektura Kanagawa (Kantou, jižní Japonsko)
Krevní skupina: B
Výška: 162 cm
Váha: 53 kg. Přiznal, že jednou vážil 64 kg
Velikost bot: 25,5 cm
Piercing: 5 v pravém uchu
Velikost prstenu: střední prst - 17
Sbírky: Sluneční brýle, čepice a doplňky
Rodina: rodiče, starší bratr
Hobby: Nákupy
Piercing: 5 na pravém uchu
Oblíbená Barva: zlatá, fialová, červená, černá, stříbrná
Zvíře: Fenka Sabuchan (čivava - zemřela), kočka, pejsek Koron (čivava)
Oblíbené pití: Kirin Koiwai Ringo
Oblíbená kolínská: Bvlgari, CO2
Oblíbené jídlo: Špagety
Neoblíbená Strava: zelená paprika, fazole, jahody
Oblíbené značky: Pink Dragon, The GAMBLER$, ANTICLASS, Bounty Hunter, CREAMSODA, Rude GALLery, Harugin, Modern Pirates, MaD
Okouzlující místo: Skráň
Jeho typ: Sebevědomé, úžasné osoby
Neoblíbený typ: Špindíry a hlupáky
Tabák: Pianissimo, American spirit
Předchozí kapely: 魅琴 (Nick - 楓 Kaede)⇒ Ma'die Kusse (霧緋 Kirihi)⇒ L'ie:Chris (霧緋 Kirihi)⇒ Kar te=zyAnose (Vo.切茜 Akane Off)⇒ ガゼット - the GazettE (ルキ Ruki)

Pár foteček
fg

Ruki 3
Ruki2

Info o skupině the GazettE

29. května 2010 v 20:18
Takže přinásím Vám info o našímilované japonské skupině the GazettE....

10. Března 2002 zakládají Ruki(zpěv), Uruha(kytara), Reita(Bassa), Aoi(kytara) a Yune(kytarista) kapelu Gazette. Brzy po založení vydávají v první song Wakaremichi a v dubnu první video. V září vydávají dva další singly, Počátkem roku 2003 se Yune rozhodl, že kapelu opustí, ale velmi brzy ho nahradí dnes známí Kai.
Krátce na to Gazetto podepisují smlouvu s PS Company. V květnu vydali první CD "Cockayne soup".
S kapelou Hanamuke měli své první turnéa s kapelou Vidoll byli na následujícím Turné
V březnu 10. roku 2002 se Ruki (zpěv), Uruha (kytara) a Reita (bass), spolu s Aoiem (kytara) a Yunem (bubny) založili kapelu s názvem Gazette. Brzy na to vydali svůj první singl "Wakaremichi " a v dubnu první video. Ještě v září byly vydány další dva singly. Na počátku roku 2003, se Yune rozhodl opustit kapelu, kterého velmi brzy nahradil Kai.
Krátce na to, Gazetto podepsali smlouvu s PS company, a v květnu vydali své první CD "Cockayne soup". Začalo jejich první turné s kapelou Hanamuke a následující turné s kapelou Vidoll.
Obě kapely byly spolu v listopadovém vydání Cure - časopis se zaměřením na Visual Kei kapely.
Na počátku prosince 2003 se zůčastnili show společně s Deadman. A dne 28. prosince byli představeni ve Fool's Mate časopisu s Beautifool's Fest, který byl později vydán na DVD.
Dne 30. března 2004, vydávají mini-album "Madara", které dosáhlo na 2. místo v Oricon Indie Charts. "Madara" byla vydaná na DVD, které obsahovalo šest hudebních klipů a dokumenty ze studia. Ještě ve stejný měsíc byly Gazette v časopisu Shoxx to Expect Rush III - katalog nezávislých Visual Kei umělců. Další Live DVD - "Heisei Banka" bylo vydáno v srpnu.
V průběhu září a října byli na turné s kolegy z PS company, kapelami Kra a BIS. Jejich debutové album "Disorder", bylo vydáno v říjnu, a dosáhlo top 5 v Indies Oricon Charts.
Gazette
strávili zbytek roku 2004 a 2005 na rozsáhlém turné, a vydali "Gama" (další mini album) v srpnu.
V prosinci roku 2005, Gazette vydávají svůj první hlavní singl "Cassis".
Rok 2006 začíná pro Gazette změnou názvu z japonských znaku do latinky na The GazettE. Dále taky uvolněním "NIL", jejich druhého alba, které vyšlo 8. února 2006.
Poté se The GazettE pustili na další japonské turné, které mělo ukončení v Nippon Budokan. V červenci The GazettE vystoupili v Beethovenhalle v německém Bonnu, toto bylo jejich jejich první show mimo Asii. Koncert byl uspořádán ve spolupráci s AnimagiC anime.
Tři další singly, byly vydány v následujícím studiovém albu "STACKED RUBBISH" dne 4. července 2007. Mimo jiné toto album obsahuje píseň "Chizuru" která byla vybrána Jako OST k filmu "Apartment." Již v den vydání dosáhli 2. místa v Oricon charts. Debutové album následovalo propagační turné od července do září. V říjnu The GazettE začali své první evropské turné v Anglii, Finsku, Francii a Německu.
Dne 13. února 2008 byl vydán singl s názvem "Guren", který se vyšplhal na 1. místo v Oricon charts. Také bylo oznámeno, že nové DVD bude uvolněno v srpnu a nový singl "Leech" na podzim roku 2008. Který se rovněž teměř okamžitě vyšplhal na 1. místo v Oricon daily charts.
Dne 12. listopadu 2008 vyšel další singl s nazvem "Leech" a 15. listopadu 2008, The GazettE udělali své první Secret Live v Shinjuku Station. Původně bylo očekáváno asi 250 lidí, ale nakonec jich dorazilo více než 7000, což bylo zatím nejvíce v historii kapely the GazettE. Vzhledem k množství lidí v ulicích, byla policie nucena uzavřít koncert po dvou písních.
3. ledna 2009 uspořádala PSC Company koncert na oslavu 10. výročí založení a the GazettE, včetně dalších kapel, které patří pod tuto společnost se zúčastnili tohoto výročního koncertu. Kde zazněly songy "Leech, Filth in the Beauty a Discharge."
Dne 25. března 2009, byl vydán opět další singl "Distress and Coma". Další dvě písně, které vyšly spolu s novým singlem, byly použity jako OST pro dva nové filmy "Hard Revenge, Milly - Bloody Battle a Hotel Chelsea"
Dne 15. července the GazettE vydali "DIM" již čtvrté plnohodnotné album jejich kariery, které se po 2 letech příprav setkalo s očekávaným úspěchem. Toto CD obsahuje 17 skladeb, mezi kterými jsou také singly které výrazně přispěly ke zvýšení popularity kapely "Guren, Leech a Distress and Coma." Toto album rovněž obsahuje bonusové DVD na kterém můžete vidět PV singlu "The Invisible Wall" a road movie of DIM, různé záznamy z nahrávání alba.
Po vydání nejnovějšího alba započalo turné DIM SCENE, trvající dva měsíce a finální koncert proběhl 5. září v Saitama Super Arena, jedné z největších sportovních hal v Japonsku s kapacitou 37 000 lidí. Přímo na tomto finálním koncertu byl představen a ohlášen datum vydání dalšího singlu s názvem "Before I Decay."
Nový singl "Before I Decay" vyšel 7. října 2009 a obsahuje ještě další píseň s názvem "Mayakashi." Singl "Before I Decay" je dalším songem, který byl použit jako OST k japonské verzi akčního filmu "Fast and Furious Max." K tomuto singlu bylo přidáno jako bonus DVD se záznamem PV "Before I Decay" v limitované edici a 40 stránkovou brožuru v obyčejné edici.
25- 26. října proběhl v Makuhari Messe V-ROCK FESTIVAL, na kterém the GazettE samozdřejmě nemohli chybět. Na tomto koncertě si zahráli spolu s dalšími umělci, jako jsou Marlin Manson, Penicillin, Moi Dix Mois, Kagrra a Versailles.
16. prosince 2009 vyšlo netrpělivě očekávané DVD se záznamem z finálního koncertu "DIM SCENE" a pár dní na to 24. prosince the GazettE uskutečnili další live vystoupení "A HYMN OF THE CRUCIFIXION."
 Na začátku roku 2010, the GazettE ohlásili další turné "THE END OF STILLNESS" které proběhne v Březnu a bude pořádano specialně pro členy jejich fan clubu HERESY.

Zdroj:


Tadááááá

29. května 2010 v 16:35 About blog/ o blogu
Super! Mohu Vás přivítatna mém new blogu....doufám že se vám tubude líbit!