Scary J-Rock Movie part 1

19. července 2010 v 13:02 |  My creation/ Moje tvorba
První část té "super" povídky

Ráno se Ruki chystal do školy. Zrovna stál před zrcadlem a nasazoval si náušnice do několikrát propíchnutých uší a věšel na sebe tuny náramků. Hodil na sebe černé Black Morral triko a pruhované kalhoty, ze kterých si všichni dělali srandu, že vypadají jako od pyžama. Obul boty na podpatku a přerazil se. Neměl to nijak daleko . Po cestě si zarazil podprsenku do uší a poslouchal, dokud do něj někdo nenarazil. "Ahoj Kai" pozdravil když zjistil, že do něj narazil jeden z jeho nejlepších kamarádů. Kai mu pozdrav oplatil úsměvem. "Sorry, že jsem to tebe vrazil, nějak jsem to nevypočítal" "Asi máš tu čtveru z matiky právem" prohodil Ruki a dal se s Kaiem do smíchu, kde Ruki znovu zavrávoral a padl na zem.
Procházeli okolo rodinného domku, který měl velkou zahradu a za plotem malého aligátora. "To je ten dům toho nového kluka" Oznámil Kai. "Kluka? Nového?" Zeptal se nechápavě Ruki a Kai se dal do vysvětlování, bylo mu jasné, že Ruki (zase) spal, když učitel oznamoval příchod nového spolužáka do jejich třídy. "No, toho co k nám má dneska nastoupit." Oznámil Kai jako že nic. "Hm.." zabručel Ruki a nasadil si podprsenku na uši. Kai, který právě poslouchal jak ptáci zívají, uslyšel kroky, které se táhnou za ním a za Rukim. Ohlédl se a spatřil kluka, o hlavu a půl většího než Ruki s blonďatými vlasy a dlouhými příčesky spadajícími na chlapcova ramena. Měl oči obtažené černou tužkou a na pohled natupírované vlasy. "Zajímavé" pomyslel si Kai. Když neznámý chlapec zjistil, že po něm obhlíží vyšší z dvou kluků okamžitě stáhl pohled na svoje nohy a dělal, že není. "Ty budeš asi ten nový, že?" odhodlal se zeptat a nechal Rukiho Rukim. "Jo" prohodil neznámý do země. "Já jsem Kai a ten s tou podprdou před námi je Ruki" představil Kai sebe i přítele. "Uruha" řekl své jméno a doufal, že jej Kai už nechá být. "Já raději půjdu za Rukim. Zatím" Rozloučil se Kai. V tom si Uruha vzpomněl, že by přece jen potřeboval. "Poslyš Kai, ve které třídě je první svačina?" křikl ještě. "První patro, číslo dveří 63." Zařval Kai a už si to mašíroval za Rukim.
Uruha vešel do růžové budovy a pěti nebo deseti minutách našel číslo 63. Nadech se a vešel dovnitř. Zdá se, nikdo si ho nevšiml. Rozhlédl se a hledal volné místo. Zrak mu padl na prázdnou sklenici skoro u konce řady. Vyndal si věci a posadil se. "Hej, nevadí ti, že mi sedíš na sklínce?" uslyšel za svými zády. Otočil se a…mál ho zkosila Smrt, která stála před ním. Stál před ním kluk asi stejně starý jako on sám. Uruha si kolikrát říkal, že je divný ale tenhle kluk byl…superdivnej. Měl zeleno-modro-fialové-červené vlasy, piercing ve rtu, uších, nosu z pod rukávů mu vykukovala tetování. "Já jsem nevěděl, že je to tvoje sklínka" omlouval se Uruha a začal strkat věci do kalhot. "Tak ty si ten novej?" Zeptal se ten divnej kluk. "Jo, Uruha" představil se. "Miyavi, pro přátele pakosaurus … a klidně tu zůstaň sedět" dodal ještě "Fajn, dík" řekl Uruha a jen posunul své věci na druhou polovinu sklenice. "Poslyš Pakosaure…" začal Uruha "Hm..?" dal najevo, že ho vnímá. "Ty vypadáš vždycky jako Smrtka?" neodpustil si otázku blondýn a čekal na odpověď. "Jo pořád. "zakřenil se Myv "Jsme si asi v tomhle podobní. Jen ty jsi nováček třídy a já Smrt" zasmál se. "Smrt?" zeptal se Uruha "Jo, jsem zrovna oblíbený a jestli si neodlíčíš oči a nedáš dolů, ty příčesky, které jsou mimochodem fakt hezký a nevemeš si kosu, nevyčešeš lak z vlasu, budeš taky" mumlal Myv a divoce něco kreslil na lavici. "Tak to asi budeme mít společného víc než jen sklínku" řekl Uruha. "Páni, jseš dost mrtvej Mimochodem dávej bacha na Kya, chodí o rok vejš, takovej blondýn vysokej jako náš Ruki a na Reitu, blondýn s mumifikovaným ksichtem dost se jim náš zjev nezamlouvá." Upozornil Miyavi . "Jo, díky" prohodil Uruha. "Ty nejseš moc výřečnej co?" sklonil sek němu zase Miyavi. "No, víš, klidně mluv. Já raději poslouchám" odvětil Uruha a jen co dořekl větu ozval se jeden z nejotravnější zvuku na světě. Školní zvonek.
"Čágo, vy haranti jedni, a zdravím mladý muži, koukám, už jste se usmrtil" prohodil učitel k Uruhovi a on poznal, že není zrovna rád, že společnost mu dělá právě onen výstřední muž. "Tak třído, naostřit kosy…"
Den plynul Uruhovi jako saké. Těsně před tím než se chystal odletět domů jej zachytil Kai s Rukim jak si domyslel. "Ahoj Smrťáku, tak co jak se ti tu vraždí?" Zeptal se Ruki. "Jo dobrý." Ujistil je Uruha a usmál se když kolem prošel Pakosaurus a dělal na něj obličeje. Pak zamával kosou. "Hele kluci musím jít." Utekl Uruha za Miyavim. A společně se něčemu řezali."Chudák Uruha, věří nesprávnému" litoval ho jinak dobrosrdečný Kai.
" A co tvoje zájmy?" vyptával se Miyavi a chytil frisbee a hodil jej zpět Uruhovi. "Různý, rád hraju na kosu a skládám hudbu." Odvětil zadýchaně a zase poslal frisbee zpět."Taky?" zeptal se Miyavi. "Ty taky hraješ na kosu?" zeptal se Uruha a chytil letající talíř, ten se mu ale smekl a trefil ho rovnou mezi nohy. Miyavi se začal strašně řezat a padl na zem. Uruha si vytáhl triko a utíral si zkrvavený rozkrok. Myv se mezitím posbíral ze země… "Dobrý?" zeptal se a vytáhl z kalhot plínku a dal jej Uruhovi. "Jo dík ale asi to chce pórek." Zamumlal. "Tak pojď" vzal ho Miyavi za loket a vytáhl na nohy. Za chvilku už byli v kuchyni. "Kde je pórek?" zeptal se Miyavi a Uruha ukázal za roh. Za chvíli už si chladil rozkrok pórkem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yoku Samiru Yoku Samiru | 5. srpna 2010 v 10:40 | Reagovat

Pakosaurus XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama