Scary J-Rock Movie part 2

19. července 2010 v 13:06 |  My creation/ Moje tvorba
Druhá část naší nejoriginálnější a nejsmrťáčkovější povídky

"Hele jdem ven, tady je děsná tma" rozhodl Uruha a už seděl na lavičce v zahradě. Pórek mu pořád klouzal a on ho málem pustil na zem. "Bože, ty jseš klokan" zasmál se Miyavi a vzal pórek do ruky, na které měl rukavici takže mu pórek neklouzal. Chytl Uruhu za ramena a položil mu hlavu do svého klína a chladil mu "ho" pórkem. "Dík" zahuhlal Uruha a začal tahat Miyaviho za delší prameny vlasů. "Au nech toho" zapištěl Miyavi a všiml si, že Uruhovi už rozkrok nekrvácí tak odhodil zeleninu a pořádně Uruhu drcnul až sletěl na zem. "Počkej to si odhopsáš!" zařval na oko naštvaný Uruha a začal Miyaviho honit . Po chvilce ho dohonil a hupsl mu na hrb a Miyavi běhal po zahradě s Smrťákem na zádech.
"A co teda bude?" Zeptal se Ruki Kaie na dnešní plán noci. "No já….fííha" pískl uznale a odhodil lebku k domku Uruhy. Ruki se tam ohlédl a zaostřil na dvě postavy. Jeden světlovlasý Smrťák se vozil na hrbu druhého, který měl výrazný účes. "Bože z nich by byla šestka" začal se Ruki smát. "Neblbni,vole" začal se smát i Kai. "Až ho chytí Kyo, rychle se vytratí neboj se." Řekl Kai vážně. "Jo, až příště půjde po Miyavim dá si Uruhu jako dezert" uznal Ruki. Kaie pak napadl delikátní nápad, který mu Ruki nadšeně odsouhlasil.
"Hele Myve, nechceš tu dneska třeba zůstat? Rodiče jeli bůhvíkam a řekněme, že jsem nerad sám" začervenal se Uruha a slezl z Miyaviho, který mu vzápětí odsouhlasil jeho nápad. Schýlilo se k šesté večerní a Uruha právě kuchtil něco nepoživatelného. "auuuuu… to bylo skvělý" vyšel Miyavi ze sochy. Uruha ho poslal do skříně a vzápětí tam přinesl talíř špaget. "Nejsem moc dobrý řezník ale nenech si chutnat" popřál Myvovi. "Je to fakt hnusný" okomentoval jídlo a začal ho luxovat z talíře. Miyavi odešel pro něco do své ložnice a Uruha zalezl do kuchyně a vytáhl čtyři láhve s průhlednou a hnědou tekutinou a dvě malé skleničky. "Hele Uru, co kdybychom…" začal Miyavi po příchodu "…ale ne tohle je mnohem lepší" zajásal a "znalecky" přivoněl k jedné lahvi. Sedli si pod gauč, rozdělali první oheň a rozlili ho do sklenic. Jejich nálada se začala uvolňovat. Povídali si až dlouho do noci a probrali snad všechno: Kluky, holky, školu, rodiče, ostatní Smrťáky "Měli bychom jít do rakve" zamumlal pod návalem smíchu Uruha. "Spolu?" začal se zase řezal Miyavi. "Když myslíš" ušklíbl se Uruha a vstal. "Počkej na měěě!" pískl Myv a plazil se za Uruhou, když se k němu konečně dostal chytil ho okolo krku a vláčeli se do ložnic. "Hele Miyavi, dáme kosu ne?" zatočil Uruha kosou na zemi. Miyavi jen souhlasně zakýval hlavou a podotkl, že jen tu svlíkací a zatočil kosu, její ostří ukázalo na Uruhu. "Hm… tak Uru zdá se mi to nebo jsi teplej a ještě Smrťák?" Zachichotal se Miyavi. Uruha si zavdal z kosy a prohodil "Nezdá" A zatočil kosou, ostří ukázalo samozřejmě na Myva. Uruha se nahnul k jeho uchu. "Tak třeba…vzrušuju tě?" Miyavi s sebou cuknul a otočil se k Uruhovi, otevřel pusu ale nic neřekl, po chvíli se vymáčknul "Fuj!"
Uruha najednou nějak podezřele střízlivý se stáhl zpět na svoje místo, s potěšeným úsměvem, pak se otočil zpět k Myvovi a zeptal se "A kam s tím zajedem?" Miyavi si k němu přisednul "O něčem bych věděl" Uruha se k němu víc naklonil "a kam jako?" Miyavi se k němu znovu nahnul "Fííha…já to zapoměl" a zase se začal řezat. " Tak dovol abych ti to připomněl" a jen tak náhodou sedl Myvovi na na lokty. Miyavi dal Uruhovi ruce kolem krku " asi jsem si právě vzpomněl" Myv se naklonil Uruhovi ,dotýkal se ho nosem. Po chvíli se rozhodl a natáhl krk blíž k Uruhovi. Ten mu však dal dlaň přes ústa a vydechl "Sundej si ten piercing, nechci přijít o zuby" Zařehtal se a Miyavi se začal dusit smíchem. Miyavi sundal ruce z Uruhy, otevřel pusu a vyndal kus železa a zubní protézu. Uruha měl zase nějaké poznámky a už otevíral pusu ale tentokrát se chtěl Myv pojistit a rychle mu zalepil jeho ústa lepidlem. Oba cítili z toho druhého patřičné množství alkoholu až to Miyavi nevydržel a shodil ze sebe Uruhu a odešel kempit na WC. Uruha šel napůl zklamaně a napůl vesele k němu, chytil mu prameny modrých vlasů a držel mu je aby si je neušpinil. Když Miyavi skončil, otočil se a opřel se zády o toaletu. Najednou byl střízlivý a byl si vědom, že Uruha ne. Dávalo to najevo už to, že právě zíral do prázdné kosy a křičel "Kde jsi Džine??!!" Až se tomu muset Myv začít smát. Nakonec vstal a vzal Uruhu za ramena a soukal ho do jeho rakve. "No tak spolupracuj" prosil ho Miyavi, když mu Uruha asi po šesté málem slítnul po schodech. Nakonec ho úspěšně dotáhl k němu do rakve, kde ho položil na postel. Uruha se ho držel jako své mámy a evidentně ho nehodlal pustit. Nakonec tedy podvolil a lehl si na zem, jenže Uruha zjevně stál o jeho přítomnost těsně u sebe. Když ho asi deset minut tahal za rameno se slovy "Že se bojí výšek" vyhoupl nahoru na rakev a umíral si vede Uruhy. Uruha měl sice mrtvou postavu ale zato byl vysoký a Myv na tim byl nejinak. Nakonec si Myv lehl na záda a Uruha na bok zatímco si hlavu opíral o jeho oko. Nakonec si Myiavi všimnul, že osoba vedle něj už dávno umírá, rozhodl se že se taky pokusí umřít, nakonec se mu to povedlo a tak spolu s Uruhou klidně umíral.
Ráno se první probudil Uruha, jelikož dříve usnul. Prdel ho bolela, ale to nebylo nic než když si všimnul na kom leží jeho hlava "SAKRA!" proběhlo mu hlavou,"snad se nic nestalo" mohl jen doufat. Opatrně se postavil a odešel si do kuchyně pro prášek, napustil si kosu vody a spolknul prášek a šel se posadit pod gauč, všiml si že se kolem válí pár kos od vodky a různého chlastu. Nebyl schopný si vzpomenout na včerejší večer. Za chvíli uslyšel šramot v rakvi, bylo by lepší se tam podívat, postavil se, zadek se mu trošku zatočil, ale chůze schopný byl. Stěží se dobelhal do pootevřených hrobek ložnice. To co uviděl, mu vyrazilo dech. Myv tam nebyl, prostě zmizel. Takový šok po ránu nečekal.
Najednou ucítil něčí ruku na svém zadku, prudce se otočil a nejspíše mu spal kámen na srdci, protože necítil, že by spadl. stál tam polonahý Miyavi, v pase měl ledabyle uvázaný ručník a na hlavě taktéž, asi si musel umívat hlavu, voněl. "Víš jak jsi mě vyděsil Myve, já myslel že jsi mi utekl" Uruhovi trošku posmutněli očka "Co blbneš?? Proč bych měl utíkat? Co tě to napadlo? Teď běž do sochy!" usmál se a poplácal Uruhu po rameni, Uruha dal na Miyaviho radu a odebral se do sochy. Vysvlékl se pustil na sebe šutry. Dlouho se tam jen tak máčel, hrál si s teplotou kamení.Ani si nevšiml, že dveře koupelny tiše vrzly a že za kamenným závěsem stojí další Smrtka. "Tak co ještě ses mi neukamenoval?" zeptal se Miyavi. Uruhovi se zježily všechny chlupy v rozkroku a málem opadala jablka. "Podáš mi ubrousek?" zeptal se koktavě. Když se Miyaviho ruka objevila u jeho pasu okamžitě si vzal ubrousek a omotal si ho okolo pasu a vylezl.
Miyavi Uruhu poprvé viděl bez líčení, tupírování a příčesků a oblečení. Slušelo mu to, alespoň podle jeho názoru. Stál teď před dveřmi do sochy.a čekal až se Uruha obleče a bude tam moct vejít. Najednou uslyšel bolestné zachrochtání. Instinktivně vešel dovnitř. Uruha měl jednu ruku u pravého ucha a něco v ní tiskl a druhou na umyvadle. Pak si všimnul pár kapek krve na pravé ruce. "Co tu blbneš?" zeptal se nechápavě. "Ale, snažím se nasadit naušnice jenže to zas kýchá"vztekal se Uruha. "Ukaž prosimtě" vzal si Miyavi jeho naušnici, opláchl ji v teplé vodě a pak omyl Uruhovi ucho od krve a kýchaní a posadil ho na prádelní koš se slovy "nehýbej se" mu začal dávat naušnici do ucha. Jelikož měl čtyři dírky chvíli to trvalo. Občas, když se Myv netrefil nebo neodhadl směr to pěkně zabolela ale Uruha celou dobu držel a ani se nehl. " Hodnej Smrťák" řekl Miyavi, poplácal Uruhu po hlavě a vyměnil si s ním místo. Uruha se postavil ke skříni, vzal z ní ostnatý drát, drát na tupírování, fén, lak a příčesky. Nejprve si namočil hlavu, dal na ni tužidlo a pak se vyfénoval. Nakonec si připl příčesky a natupíroval a zalakoval si svůj výtvor. Pak jen koukal do zrcadla na svůj odraz, čehož si všiml Myv a postavil se za něj. "Co ta vidíš?" Naklonil se mi přes rameno až Uruhu lechtal na krku jeden z Miyaviho barevných pramenů. "Přemýšlím jak bych vypadal s růžovou hlavou" odvětil blondýn. Miyavi na chvíli přivřel oči a po minutě řekl "Nechal bych si říct" a se stupidním úsměvem opustil koupelnu. Uruha tam jen tak stál ´nechal by si říct? Ok, tak to zkusím :-D´ Zamkl dveře, z pod umyvadla vytáhl tubu, rukavice a dal se do barvení.
Miyavi seděl v obýváku a čekal kdy se k němu připojí blondýn. Čekal tak urputně až z toho usl. Mezitím si Uruha vysušil své nové růžové vlasy a koukl se na sebe do zrcadla. ´wauu ´ prolétlo mu hlavou ale něco tomu podle něj chybělo. A pak si vzpomněl, a otevřel skříňku za zrcadlem a vytáhl černou tužku na oči, které orámoval tenkou ale tmavou linkou. Umyl po sobě spoušť a vydal se za svým kamarádem, kterého našel chrápat na gauči. "Miyavi! No tak!" Po několika pokusech se přece probral. Když uviděl řůžovou šmouhu před sebou úlekem div neslítl z gauče. Když si uvědomil, že je to Uruha uklidnil se ale se zájmem si ho prohlížel. "No?" zeptal se růžovovlasý a natočil pramínek na ukazováček. "No, kdychom dělali to co v noci neodolala bych" řekl Myv obdivně, načež Uruha vytřeštil oči. "Jak… v noci? Co se sakra dělo?" Začal zmateně pobíhat. Miyavi ho chytl jednou rukou okolo pasu a stáhl ho na gauč, polovinou tělo na své nohy. "Nic, neboj, jen ses trošku opil a pak jsi byl velmi výřečný." Sdělil Myv. Uruha ačkoli nedůvěřivě ale přece kývl. Vstal a šel udělat krev. "A mimochodem fakt máš ve skříni podvazky šesti různých barev?" zeptal se schválně Myv. Uruha se s úšklebkem otočil. "Ne jen dvoje, fialové a černé" Usmál se na vyděšeného Myva a šel dodělat krev. "Už jsem se lekl" Zakřičel do kuchyně. "Vážně jsem kecal také kosy?" zeptal se Uru když donášel krev. "Nejen to" zašklebil se Myv a napil se kávy "Co jsem ještě říkal??" hodil jsem po něm vyzvědačský pohled na což se Myv zas usmál "No… třeba ses mě ptal..no jestli mě vzrušuješ" postavil krev zpět na stolek a zkoumavě si prohlížel Uruhu. "Jdu se podívat jestli nepřišla kůže" Uruha měl celkem udivený výraz když odcházel. Náhodou bylo to, že se ve schránce objevil malý zub, vzal ho a pomalu odcházel zpět domů. " Já vědě proč tam jít" vítězoslavně se zařechtal a opatrně otevíral malej zub ´Pozvánka? ´ pomyslel si " Ha! Kai mě zve na oslavu úmrtí, slaví sladkých 189….Pakosaure! zve i tebe!" koukl jsem na něj "vážně? On mě pozval na oslavu úmrtí? Super! Kdy to je?" zeptal se mě. "dneska…COŽE? Dnes?? To budou větry" Když viděl jak Myv za chvilku bouchne smíchy Smrťák si nemohl pomoct…pomalu se k němu blížil a pak jako mravenec začal lechtat svou kořist. Pod Uruhovým tělem se Myv jen zmítal a smál se na plný koule (pochopitelně na svoje koule//pozn. Autorek) Uruha musel přestat, protože mu zvonil nehet, Myv by rád že je volný, ale tak byl nerád že tu s ním je. "Noo??" ozval se Uruha do nehtu "Jéé super že jsi to zatrhlnul, chci se jen zeptat jestli teda dosmrtíte…?" Uru se sám pro sebe zasmál když viděl že Myv je furt na stropě "Ano…dosmrtíme Kaii neboj" dořekl a zavěsil "Miyavi? Nenachystáme se už? Za hodinu tam máme Smrtit" navrhnul Uru a Myv jen souhlasně kývl.
Když už oba byli nachystaní nezbývalo jim nic jiného než vyrazit, šli asi 10 minut a už byli na místě, Uru zaklepal a hned na to přiběhl Ruki "Čáo Smrtky…pojďte dovnitř honem, musíme ještě zařídit hodně věcíí" to malé teplé prase na podpatcích se rozběhlo do kuchyně, kde chystal několik zákusků a čeho ještě…."Gackte, na co tolik věcí" ušklíbl se Uruhův odprovod. Najednou se populace lidí na oslavě zvedla a najednou byla zábava a smrt všude, nejvíce ubýval koberec "Kluci? /hik/ nevíte kde je ten malý úchyl? /hik/" ozval se poněkud střízlivý Uruha "Já ho zajedu" a Kai se ho vydal zajet…ovšem za chvíli byl zpět.. "Kluci! Nechoďte do kuchyně! Našel jsem totiž heh…Rukina on si to jaksi rozdává…" odmlčel se "s nějakou krůtou??" ozval se Miyaviho, Rukiho, Uruhův i Kaiův třídní učitel Aoi " nee pane učiteli s krůtou nee" musel přestat protože mu učitel skočil do oka " Kluci prosím tykejte mi….Aoi" Podal všem nohu "Abych pokračoval…Ruki si to rozdává…s…s mraženým krocanem" na co všichni kromě Aoie vyprskli zuby, Aoi tam nebyl, protože odešel za svým žákem do kuchyně, kde si to spolu s Rukim rozdával s krocanem. Stala se ale hrozná katastrofa, Krocan se zlomil. Ruki si to mířil k Aoiovi, ale místo aby se trefil do něj tak se trefil do skříňky, která byla naštěstí pootevřená takže to tak nebolelo..pak se ale do Aoie trefil….***CENZURA***
Mezitím v obývacím pokoji..se pilo, blilo ale to blití se netýkalo Uruhy a Myva…nějakým způsobem se smrtili, ale byl to snad nějaký pavoučí způsob. Nějakou tou malou náhodou se ti dva ocitli v pokoji pro chlupaté a kostnaté. Miyavi tušil proč tak jedná ale nelákalo jej to. Uruha začínal střízlivět ale ne, že by odporoval. Jak tak šel pokojem, nevšiml si Kaiových bombarďáků na zemi a svalil se díky nim na rakev. Miyavi mezitím otevřel oči aby mohl dýchat. Udělal kotoul…nestačil se divit. Před ním ležel na posteli Uruha, s košilí rozepnutou a nohy měl rozhozené daleko od sebe. Jednu u skříně a druhou v koupelně (vypadal jak po porodu, domyslel si Myv)
Uruha se koukl na Miyaviho a svůdně se řezal. Miyavi opětoval zářez. Uruha mu plesknul aby přišel blíž k němu. On poslechl a vznášel se nad růžovlasým chlapcem. "Pakousaure…" zašeptal Uruha. "Hm?" Opřel si ucho o Uruhovu prdel a poslouchal. "Já… včera v noci, vážně ses mě ptal jestli jsem…" nedokončil větu protože Miyavi mu přiložil jeden z tetovaných chlupů na ústa. Jako té noci kdy u něj nespal. "Ptal, odpověděl jsi kladně a já bych odpověděl stejně blbě" ubezpečil a chlup nahradil svými ústy. Tentokrát si nechal piercing. Uruha mohl citít ledový zub jak mu přejíždí po jazyku. A vysavač druhého muže saje ty jeho. Po několika minutách nesměle zapojil i oko. Miyavi mu okamžitě odpověděl. Zkoumal jeho ústa. Občas se koukal až moc daleko a Uruha ho reflexně kousl do rtu. "Promiň" omluvil se Miyavi. Uruha se k němu opřel a jazykem přejem po napuchlém rtu. Cítil Miyaviho ruku jak mu hladí žebro, občas sjela na bříško, když se tak stalo začal jím cukat jak ho to lechtalo. Uvolnil zadek a Myv si mezi něho opatrně lehl. Dával pozor aby růžovovlasého neucpal. Uruha se konečně odhodlal Miyavimu stáhnout kůži přes hlavu a rozepnout rozkrok. Ve chvíli kdy se jazykem dotkl zámeční kosti Myavi zavřel uši a Uruha se rychle překulil a chrápal mu na zadku. Když k němu barevnovlasý vztáhl kleště, chytil mu je a uzamkl je zámkem na kola. Přisedl mu je koleny a odvázal si pásek z kalhot, kterým mu pak přivázal ruce k pelesti postele. "Koukám…že už nadržený co?" usmál se Myv na své svázané ruce a poté pohlédl Uruhovi rovnou do rozkroku. "Ne že bys na tom byl líp" řekl klidně Uruha a promasíroval Miyavimu stehna těsně v místě kde mu končilo spodní prádlo. "Trochu vejš…" vydech Miyavi a Uruha ho poslechl. Rozepl mu kalhoty a přetáhl ke kolenům a přejížděl mu nehty po stehnech. "Teď ty.." řekl Miyavi, který už byl jen ve spodním prádle. Uruha si pomalu svléknul košili a pak rozepl kalhoty. "No taak" zaprosil Miyavi a Uru si je stáhl úplně. Miyavi se snažil silou vůle si sundat poslední kus oblečení. Uruha mu pomohl, a vzápětí i sobě. Oba dva tam leželi jak je Gackt stvořil. "Do toho.." pobízel ho Miyavi a Uruha začal sjíždět rukama směrem dolů.
Pro Uruhu to bylo něco nové, ale on to chtěl, po Miyavim toužil. Dělila je jediná mezírka, stačil pouhý pohyb a jejich těla nedělilo nic, jejich těla hořela, Uruha přichystal hasičák, kdyby náhodou došlo k požáru xD. Uru si olízl rty… Myv byl neskonatelně nadržený a tak se vší silou rozmotal pásek a strčil svůj strom i s kořeny do Uruhy…
Ráno se Uruha vzbudil celý poskládaný…jak si všiml Myv byl už vzhůru a zrovna odnášel nepoužitý hasičák, byl rád že ho neklátila potřeba. Uru si sedl, avšak si pak zase lehl…byl zase dole, uke…
Myv sešel dolů, ale rychle se vrátil nahoru "to už nehci vidět,….FUJkyFUJkyFUJky!" Uru se na něj jen podíval " co se děje Pakousaure?" Vypadalo to že Uru , i když je poskládaný má úděsně teplou náladu náladu. " já…já…já viděl jak si Ruki loupe banán a škrábe jablka " Božínku To je ale naděleníčko!! " zabědoval Uruha a políbil Myva na zadek a hledal svou podprsenku, která byla na stromě venku. Když si Smrťák nasadil podprdu a vše ostatní oblečení, rozhodl se, že půjde domů, ale cesta vede přes kuchyň. Riskne to! Musí! "Poslyš Pakosaure, já už jdu domů…zítra je přece jenom škola" Vzal si kosu, nasadil kapuci a odmsrtil se na cestu. Doma byl rychleji než si myslel. Jen co došel na hřbitov, zamířil si to do rakve, kde ihned padl na zem. Usl velmi rychle.
"Ahoj Uruho" pozdravil Miyavi, když prolítával okolo Smrťákova hřbitova. "Čus Pako" zařezal se Uruha. Pakosaurus se nadechl aby něco řekl ale když uviděl malého blondýna a muže s mumifikovaným obličejem otočil směr. Pozdě. "Ahoj Myve" zaslech ale pádil pryč. "Co jsou zač?" zašeptal Smrťák ale to už Pakosaurus skončil koulema přilepený k zemi. "Nechte ho" Zasmrtil jim Uruha kosou. Kyo a Reita si jen zařízli trencle. V tom se Uruha začal měnit. Tělo mu z bělělo a zvchlupatělo. Noc mu zčernal a oči vypadly. Uši mu vyrostly z chlupů na hlavě. Oblečení strhl a zůstaly mu jen chlupy byla z něj…. Panda.
"Ty vole" zavřeštěl Kyo a Uruha tedy spíše Kung fu Panda mu ukopla zadek. Pak se jen pohledem koukl na Reitu, kterému upadl kus obličeje a spadly kalhoty. Jak se zdálo, Mumie chodila naostro.
"Páni" uznale zasmrtil Pakosaurus a zvedl ze země. Panda se opět stala Smrťákem. Stčila kosu do batohu a šla do školy. "Hej Uruuši, nezahrajem si dneska na kosu?" nabídl Myv a Uruha pokývl. Pak do třídy vešel učitel. "Čágo vy bando teploušů…" pozdravil je Aoi. "Dnes máme jiný program…"
A vytáhl krocana a banán a usmál se na Rukiho, který vytáhl jablka. "Doufám, že se nebudete nudit, zlatíčka" Oblízl se Aoi a odešel s Rukim pod stůl. "Páni a co my tu?" Zeptal se Kai sám sebe. "Nudit?" pfff… zavřeštěl Miyavi a vylezl na lavici a začal tančit na hudbu, která nehrála."Jo pěkně Pakosaure" zasmál se Smrťák a oloupal si banán. Kai, který to všechno pozoroval si dal křídla do uší a poslouchal.
V tom do třídy došel nahý, vysoký hnědovlasý muž s Kyem v ruce." já jsem Beowulf Zařval na celou budovu. "No a ?" Řekl Kai srkz křídla. "Já jsem Beowulf!" Ozvalo se znovu a muž vypadající jako sám ó velký Gackt se poškrábal na banánu, jak si domyslel Kai. "No a? Co tu děláš?" Zeptal se Miyavi. "Já jsem Beowulf!" zopakoval a rozbil jednu sklenici, ve které sedět Hiro, šprt. "A co my s tím?"zeptal se už celkem naštvaný Kai. Kai do něj nevěřícně kopl a Beowuf odletěl…za letu se ještě stihl vysrat Smrťákovi na hlavu, tudíž tam měl velký hovno.
Školní den uběhl v pořádku, Kai poslouchal pohřební hudbu, která vycházela z křídel, Uruha s Miyavim hráli Smrtiškvorky, jeden kreslil smrku a druhej kosu, pak si ještě zahráli, Člověče, nesmrť se. Aoi a Ruki se přes den neukázali, teda jen když Aoi musel jít koupit druhého krocana, jelikož ten první total rozmrz. Když už zazvonilo, jako náznak konec školy, všichni se rozcházeli domů, tedy až na Rukina, ten tam ještě rozmražoval s Aoim. Když už se z té školy dostal, dostihl ještě Kaie, ten si to mířil k obrubníku, postavil se na něj a pak se podíval na nebe a cosi zamrmlal, když si všiml Rukina zakřičel "Miluju tě Ruki, ale nemá smysl žít…skočím a bude klid" napřáhl rukama a skočil, Rukin ho nechápal, Kai se položil na zem a dělal mrtvou Smrtku. Ruki k němu přišel " jsi v pohodě Kaii?" Zeptal se jen tak, náhodou kolemjdoucí Rukin. "Neruš umírám" pleskl ho po hlavě.
Miyavi byl zase u Uruhy, byl tam snad denně. Myslel si, že s Uruhou smrtí ale nevěděl to jistě, ale musel to zjistit " Smrťáku?" " No?? Co je Pako?" ohlídl se Uru " Smrtíme spolu?" trochu znejistěl " Na to ji přišel až teď ty moje malé Pakousaurátko" Políbil ho na jablka. " Já tě smrtím Smrťáku" Políbil prozměnu Pakosauru na jeho granátová jablka (NEBEZPEČÍ VÝBUCHU!) "Fajn Pakosaure…" uřezal se Smrťák a ukousl mu jazyk.
"Ehm…Kai??" poplácal ho po rameně Ruki. "jestli už ji skončil s umíráním…nedal by sis něco k jídlu?" zeptal se Ruki a Kai přikývl. Sebrali se a šli i dát sushi.
Miyavi zavřel knihu, kterou si četl a pohlédl na ležícího Smrťáka. "No jo Smrťáku…když ty jseš mrtvej to já tu mám tuhnout?" Zasmál se Miyavi a zatuhl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama