Scary J-Rock Movie part 3- THE END

19. července 2010 v 13:10 |  My creation/ Moje tvorba
Poslední část "skvělého" příběhu :D


Ráno první vytuhl Uruha, protože zatuhl dřív než Pakosaurus. Těšil se do školy, protože zase měl přijít do školy nový kluk. Vzbudil Myva, aby stihli dojít do školy. "Pako vstávej…Hej!! Dojdeme pozdě do školy!!!" Cloumal s druhou Smrtkou, která byla pořád tuhá… "Se*u na tebe!!!"zasmál se a odešel. Cesta do školy proběhla v naprostém pořádku. Došel do velké růžové budovy a usadil se do své sklenice. " Zdár Uruhoš!!! Kde je Pako?" zeptal se jen tak mimochodem Ruki. " Ten je pořád tuhej" zasmál se a když se Ruki otočil tak se zase málem přerazil.

Do třídy vešel takový zvláštní kluk, nebyl nějak moc pěkný takový prostě oblečený. Ruki k němu došel " Hej nejsi ty ten…" Ten zvláštní kluk ho přerušil "Ano Wataru…ten BÝVALÝ zpěvák skupiny 12012" mluvil potichu aby jej nikdo moc neslyšel " Jééj to jsem nechtěl říct, já myslel ten bezďák co se tu válel před školou" poplácal ho po rameni "Aha..To jsem taky já" Trochu sklesle mu odvětil a hledal prázdnou plechovku do které by se posadil. Pak ale jednu našel, pro jeho smůlu byla hned před tabulí, tam nikdo neseděl, protože všichni věděli, že mají úchylného učitele a tak se snažily být co nejdál od něj, Wataru si tam sedl.

" Nazdar vy Gayové" Pozdravil žáky a hodil svůdný pohled po Rukim ten jen zmodral a též se usmál. " Aoii od školy se usmrtil ten bezďák" neodpustil si poznámku Kai " Kaii! Ten bezďák si to dosmrtil sem do třídy. Je to Wataru"! usmál se nadržený učitel a povolil i pásek na kalhotech. Wataru nikdy nepocítil takové ztrapnění, Sebral se a utekl ze třídy. Jak tak smrtil po chodbě tak zakopl o slona, který se válel na zemi a padl na zem přímo k nohám ředitele. " Jako nemusíš mi padat k nohám já vím, jsem uctívaný ale tohle zapotřebí není" Usmál se růžovovlasý ředitel " Já jem Hide ředitel a ty?"Pomohl mu dosmrit se na pařáty. " Já jsem Wataru ten bezďák" otočil se a šel pryč. "Božínku, já se z těch žáků pominu. Pořád mi tu dělají nepořádek" Spráskl uklízeč Yoshiki drápama, vypadal jak zhulená veverka. Nátáhl si černé podkolenky, které mu skvěle ladily k jeho uklízečským šatům a na svém koštěti si to doletěl do kutlochu aby tak přiletěl na kýblu a s hadrou. "Ale no tak Yoshi" uklidňoval ho Hide. "Ty na mě taky nechmatej, zkrz tebe mě bolí celá páteř" zanadával Yoshi, vytáhl kouzelnickou hůlku a kouzlem vytřel podlahu. "Co jem říkal? ŽÁDNÝ KOUZLA" Rozlobil se Hide a Yoshi jen vycenil zuby.

Wataru, sedíc v jídelně jen nepříjemně čekal, kterej smrťák se do něj bude smrtit. Dočkal se. "Ahoj zlatko" zasmál se mile Aoi, přisedl i k němu a sundal si kalhoty. "Možná byste se měl oblíct, pane Aoi" ozval se Wataru. "Nesmysl dneska je krocan," zařezal se a utíkal za Rukim, který pod trikem pašoval nad deseti-kilového krocana. Ruki sundal kalhoty prý aby si vyvětral své jablíčka a protáhl banán. Jakmile došel Aoi za Rukim, tak spolu s krocanem a Rukim odkráčely do kabinetu, odkud se ozývaly jen hlasité steny. Uruha s Miyavim hráli zase Smrtiškvorky a nesmírně se smáli, pak je ale přestali hrát a přesunuli se na WC.
Když nastal konec školy, všichni se dosmrcovali domů. Jakmile Kai došel domů, byl už zcela rozhodnutý zemřít. Tentokrát už nebude skákat z obrubníku. Zavolal na stavbu se slovy že si chce nechat uhladit zem, tak si objednal parní válec. Skočí pod něj a nechá se převálcovat. Napsal ještě nákupní seznam a peníze na nákup na rozloučenou.

Uruha s Miyavim byli u Smrťáka "Hele Pakouši…chtěl bych se na něco zeptat…" obejmul ho Uru kolem zadku "Co potřebuješ Smrťáčku můj?" optal se ho Myv "Chci se zeptat, jestli by ses nechtěl ke mně nastěhovat, teď když už spolu smrtíme. Ruki si to zase rozdával krocanem a pak s Aoiem. On se snad z té školy nedosmrtí včas, vždy je tam o hodinu déle.
Ke Kaiovi mezitím dojel parní válec. " S Gacktem v živém a mrtvém" byla Kaiova poslední slova a rozběhl se. Přeskočil zábranu a smrtil si to šedesát pater. Dole se rozmázl ve chvíli kdy ho přejížděl válec. "Do prdele to bolí" řval když mu válec mašíroval banán. "To je horší než ten porod před týdnem" zaskřehotal a definitivně přišel o možnost mít děti. "Bože upadlo mi oko!" zařval a chytal kutálející se oko na asfaltě. " Já nechci zesmrtit" Řval, i když věděl, že už se Gacktovi nevyhne. Přál si aby to nebolelo, chtěl utéct, jenže už bylo pozdě. Jen tak tam ležel jak placka a už ani nedýchal. Řidič parního válce vylezl s nožem v ruce, klekl si k placce a jakoby nic ho seškrábnul z betonun ´Chudák´Pomyslel si řidič. Poskládal ho na malou hromádku a trčil ho do smrtisáčku.

Ruki si to smrtil za Kaiem, vrtalo mu kolenem, proč mu řekl, že ho Miluje? Myslel to smrťácky? Poprvé zakopal, na dveře nic, podruhé zakopal, taky nic. Rozhodl se že zakopne dveře a najde ho! Zakop dveře a vešel. Kai nikde, na stole jen nákupní seznam.

Můj nesmrťáčtější Ruki,
Fakt nevím proč ti píšu nákupní seznam, když jsem ti všechno řekl. Nyní tančím Vanillu s Gacktem, i když se mi čtyřikrát nechce..Víš, už dlouho tě smrtím, a smrtím tě tak moc až jsem z toho usmrcen. Nevím jestli mě víc bolí můj rozmašírovaný banán nebo moje srdce. Vždy jsem tě smrtil, brouku.
Navždy tvůj Smrťácky Smrťácký usmrcený Kai.

P.S. Nezapomeň koupit ty brambory ze seznamu, na stole máš peníze.


"Von je fakt mrtvej" pomyslil si Ruki a přerazil se na botách. "Ahoj" uslyšel a ohlédl se. Nikdo tam nestál. Najednou si všiml smrtisáčku, ve kterém byl Kaiův obličej. "Stále jsi sexy" oblízl se mlsně Kai. "Jo ty taky" zahodil ironicky Ruki a vzal smrtisáček do ruky. "Neříkal jsi něco o Gacktovi?" zeptal se Ruki a špendlíkem probodl smrtisáček. Kai vytekl na zem. "Gackte za co zaco?" Vztekal se Ruki a z kapsy vytáhl vysavač a vysál Kaie.

"Nech toho!" zasmrtil Uruha a strhl Miyaviho ze sebe a začal jej lechtat. "Hej!!!" Zasmrtil se Pakosaurus. Uruha ho lechtal na jabkách."Hej nech toho, ještě mi slezou chlupy!" zavřeštěl. "dyť tam žádný nemáš" zařezal se Smrťák. Pakosaurus ho pro změnu začal lechtat na banánu "Si posluš Pako" Zařehtal se Uru a stáhl si kalhoty začal honit Myva po baráku.

Jelikož měl Uru trošku velké stehna tak mu přitom honění sjeli ke kotníkům, Pakosaurus se zastavil " Ty mi dáváš!"Vyslintal Miyavi, měl už pod sebou kaluž slin. "Pojď…" Pobízel ho Smrťák, Pako si to mířil k Uruhovy s totálně staženou zástěrou. "Jdeš na to zhurta Myve" Políbil ho na jabka Uru, Myv mu to oplatit na banánek. Zamířili si to na hřbitov a tam padli do manželské rakve. Myv se po něm začal "nenápadně" sápat a dožadoval se víc a víc. ***CENZURA***
Ráno Ruki na sebe věšel zase tuny a tuny obojků a náušnic. Oblékl si růžové tričko, na ktermé se třpytila hezká panda se svým mládětem. Kraťasy s puntíkama, které měl Aoi tak rád, protože šli rychle rozepnout. Měl už školy plné zuby, protože k nim buď chodí nový žáci nebo učitelé. Dneska měla nastoupit nová "učitelka". TA učitelka byla ve skutečnosti chlap. Jmenoval se Byou, byl to Aoiův dobrej kámoš a jelikož se vydával za ženu tak i tak vypadal. "Byoua budete mít rádi, je poněkud výstřední ale milý" usmál se Aoi. "Ehm…kde je Kai?" hodil oko na Kaiovu židli. "Víte pane, on měl nehodu" řekl Ruki a přerazil se na botách. "Nehodu?" Zeptal se Aoi a laškovně přivřel oko. "Přejel ho parní válec" řekl Ruki, a vytáhl z tašky placku, ukázal Kaie. "aha"zezelenal Aoi.

Nastala nudná hodina dějepisu. Ruki se zamyslel (objev století) a protože Kai byl jeho dobrý přítel když ne lepší než Mr Krocan napsal pozvánku na věc, kterouchtěl Kai udělat už dlouho
POHŘEBNÍ SMRŤÁCKÁ AFTER PARTY
Zveme všechny Smrťáky na after party,která se koná po pohřbu Kaie, který tragicky zahynul za svou lásku. Pohřební řeč pronese Ruki, blízký přítel. S sebou: mrťácký oděv tj. kápě, plášť,kosti. KOSU!Vstup bez kosy zakázán!!!! Po pohřbu pařba na Kaiův účet!
Den a čas konání: Dnes, 20:0OHŘEBNÍ SMRŤÁCKÁ AFTER PARTY
Zveme všechny Smrťáky na after party,která se koná po pohřbu Kaie, který tragicky zahynul za svou lásku. Pohřební řeč pronese Ruki, blízký přítel. S sebou: mrťácký oděv tj. kápě, plášť,kosti. KOSU!Vstup bez kosy zakázán!!!! Po pohřbu pařba na Kaiův účet!
Den a čas konání: Dnes, 20:00
Prosím ty, co smrtili Kaie, nechť dojd0


Prosím ty, co smrtili Kaie, nechť dojdou oslavit pořádně jeho smrt.
Odešel na svolení učitele na "WC" mířil si to k ŠVT(Školní Veřejná Tiskárna) vytisknout smrtizvánky Jakmile to všechno vytisk , odešel zpět do hrobky, málem ho trefil Gackt ´Ten chlapík je vážně hezkej´ pomyslel si Ruki a posadil se opět na židli, ve třídě stála ta nová "učitelka". "Žáci! Tohle je vaše nová paní smrtitelka češtiny a dějáku, ovšem třídní učitel budu stále JÁ!"trochu se zasmál,povolil i trenky a odešel. Když si Ruki všimnul Wataruovýho výrazu dostal záchvat smíchu. Když paní smrtielka vysvětlovala Watarovi složitost ČJ, tak se Wataru přímo rozplýval nad tou krásou. "Byou?"zeptal se nesměle Ruki…všichni věděli o koho se jedná jediný Wataru to nevěděl. "Noo?? Ruki? Co pořebuješ?" optala se paní smrtitelka, tedy teď už pan smrtitel. " Tady Wataru se po tobě svůdně houká" Ruki se snažil co nejvíce Watarua ztrapnit, a že se mu to dařilo. Smrťák chytal záchvaty smíchu. Wataru se sebral a odešel ze třídy, Ruki a Byou si plácli… .Den ubíhal jak jakákoli lihovina. Jakmile se dosmrtil zvonek tak se všichni rozutekli domů. Ruki s lítostí opustil budovu školy, musel chystat PÁRTY!

"Pojďte dál" vítal kolegy Smrťáky, sám měl Smrťácký oděv, kuklu,rukavice a kostěné kalhoty a kosu! "Ahoj Smrťáku" pozdravil Uruhu a Pakosaura. "Jo ahoj, a ještě jednou vzpřímený kontrast" popřál Miyavi k úmrtí Kaie a málem přišel o hlavu když se Uruha ohnal kosou. "Hej dávej bacha, fešáku" poplácal Smrťáka po zadku a ten jen sdělal kou z ramene. "No jo furt" řekl rozmrzele. Za chvíli se již všichni smrtili u plechovky na RedVůl, ve které byl pochován Kai. "Nejdražší Kai,…" začal Ruki s řečí. "…sešli jsme se zde, abychom ti řekli, že jsi nám totálně fuk a nikomu nevadí, že jsi tuhej. Ale abych to nezakecal, jsme tu kvůli té after párty, kterou jsi si na svém pohřbu tak přál. Je tu spousta chlastu, gayů a Smrťáků. Přesto, že jsi jeden z nejotravnějších a nejvlezlejších lidí, o jakých jsem ani neslyšel, jsi vždy byl ten největší kretén, kterýho kdy Gackt stvořil. Posledně jsi mi řekl, že jsem pro tebe víc než přítel ale mně je to u pr*ele! Co já s tím! Nejsem teplouš ty kreténe! Budiž ti Gackt dá půdu nasáklou RedVůlem. Všichni tě tu milujem a teď… se jde pařiiit!" rozplakal se Ruki a šel tančit na bar. Pakosaurus se připojil svým tancem u země. Smrťák, který tál opodál se dal do řeči s Uruhou. Miyavi, poněkud připitý, si vyvodil, že jeho milovaného s velkýma trenclema chce praštit. "Hej, nech mi mojeho miláčka" přihnal se opilecky. "Božínku" zabědoval Uruha a sundával Miyaviho ruku ze zadku. "Ale no tak…" zasmál e Uruha a vyvtěloval mu, že o nic nešlo. Miyaviho i ho hodil na ramena a odkráčel k Rukimu do rakve. "Nech toho…" prosil Uruha ale to už skončil v umyvadle.
A to už se kluci připravovali na akci, jenže asi v polovině kdy měl Uru v sobě rozvětveného Myva usnul, " Uru?? Nemáš páru co se děje že?" plácl ho Myv po zádech " Uhmmm" zabručel a dál tuhnul. Myv dostal nápad…."Ruki?? Tedy Zubatá s kosou….??" začal Myv "…..nemáš cibuli?" zaculi se Myv a dělal psí oči. Ruki mu podal jen cibuli a pak se věnoval tanci. Pako došel nahoru a strčil ji Smrťákovi pod nos, Uru se jen začal ohánět a snažil se tu ohavně páchnoucí věc odstranit, jednou když se oháněl, trefil svého Pakosauřího miláčka po tlamě až odletěl na zem, kde zatuhnul, ani nevěděl jak, Uru už taky ztuhl "Chrrrrrrr" to je jediné se ozývalo z rakve.

After Party probíhala v klidu, teda jen pokud je normální, že Uru s Myvem vytuhli při TOM, Aoi s Rukim skončily BEZ krocana též v posteli, ale až poslední. Ruki si v opilosti dokáže vážit mrtvol. Vzal si plechovku od RedVůlu, kde byl pečlivě uložený a vytáhl ho, donesl si žehličku společně s prknem, opatrně roztáhl Kaie a dal se do žehlení. Wataru tam seděl a kecal s takovou tou nafukovací pannou, pak si ji, ale odnesl do jedné s Rukinových hrobek, kde si hrál na pána. Byou je sviňák, nainstaloval do pokoje kde se Wataru obšťastňoval "polibky" a vším MOŽNÝM, kameru a zaujatě ho sledoval spolu Yoshim a Hidem, ti z toho byli na práškách. Teda Yoshi, jako dáma. Jeho manželka Hide, mu jen dávala aspirin zapít vodou. "No tak Yoshi"… chlácholil ho Hidouš. .."Je to jen migréna…"

V tom do dveří vrazili dva muži, jeden s colty u pasu a nahý a druhý s kravskými rohy připevněnými k hlavě a též nahý. "Stůj bejku" zařval tmavovlasý a hodil laso po druhém muži. "Tak dost Toro, střídáme se" Řekl světlovlasý a sundal si rohy a vzal si colty. "Tak pojd Sago!!" Zařval Tora a rohama nabral Sagu do zadku. Ruki, který to celé pozoroval se nestačil divit. Kai říkával, že Smrťáci jsou divný ale tohle… začal se chechtat. Chechtal se tak až mu z gatí vypadla lednička a pračka a mrtvá ryba. Ryba mu připomněla krocana. A Aoiho. A krocana. Šel tedy do masny a koupil pořádéno zmraženýho krocana. "Kluci…dáte si krocana?" Zařval a dal se do rozmražování.
¨
Ráno se Rukiho dům vyprázdnil během minuty, seděl sám
na gauči a popíjel zbylé saké, pak si ale vzpomněl na Kaiovo Miluju tě! Znělo to tak upřímě….přímo od srdce, proč mu jeho lásku neopětoval? Proč si z něj dělal srandu? Proč? Proč? Proč? "Debil se pozná" řekl si sám pro sebe'' a kopl do ebe další rundu
***THE END***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shin/Miyawaki Kiichigo shin/Miyawaki Kiichigo | Web | 19. července 2010 v 13:46 | Reagovat

tento jeden diel sa mi nepacil.. a vy viete preco :D
inak chvalim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama