the GazettE-info o kapele

27. září 2010 v 12:51 | Arsi |  the GazettE
Info =P

http://4.bp.blogspot.com/_lj682d5N_A4/Sr-RDsvkbfI/AAAAAAAAAF0/yT9osASNwYg/s320/logo.gif
Kapela the GazettE byla oficiálně založena dne 10. března roku 2002.
Ruki (zpěv), Uruha (kytara) a Reita (bass), spolu s Aoiem (kytara) a Yunem (bubny) založili kapelu s názvem Gazetto. Brzy na to vydali svůj první singl "Wakaremichi " a v dubnu první video. Ještě v září byly vydány další dva singly. Na počátku roku 2003, se Yune rozhodl opustit kapelu, kterého velmi brzy nahradil Kai.

Krátce na to, Gazetto podepsali smlouvu s PS company, a v květnu vydali své první CD "Cockayne soup". Začalo jejich první turné s kapelou Hanamuke a následující turné s kapelou Vidoll.

Obě kapely byly spolu v listopadovém vydání Cure - časopis se zaměřením na Visual Kei kapely.
Na počátku prosince 2003 se zůčastnili show společně s Deadman. A dne 28. prosince byli představeni ve Fool's Mate časopisu s Beautifool's Fest, který byl později vydán na DVD.

Dne 30. března 2004, vydávají mini-album "Madara", které dosáhlo na 2. místo v Oricon Indie Charts. "Madara" byla vydaná na DVD, které obsahovalo šest hudebních klipů a dokumenty ze studia. Ještě ve stejný měsíc byly Gazette v časopisu Shoxx to Expect Rush III - katalog nezávislých Visual Kei umělců. Další Live DVD - "Heisei Banka" bylo vydáno v srpnu.

V průběhu září a října byli na turné s kolegy z PS company, kapelami Kra a BIS. Jejich debutové album "Disorder", bylo vydáno v říjnu, a dosáhlo top 5 v Indies Oricon Charts.
Gazette
strávili zbytek roku 2004 a 2005 na rozsáhlém turné, a vydali "Gama" (další mini album) v srpnu.

V prosinci roku 2005, Gazette vydávají svůj první hlavní singl "Cassis".
Rok 2006 začíná pro Gazette změnou názvu z japonských znaku do latinky na The GazettE. Dále taky uvolněním "NIL", jejich druhého alba, které vyšlo 8. února 2006.

Poté se The GazettE pustili na další japonské turné, které mělo ukončení v Nippon Budokan. V červenci The GazettE vystoupili v Beethovenhalle v německém Bonnu, toto bylo jejich jejich první show mimo Asii. Koncert byl uspořádán ve spolupráci s AnimagiC anime.

Tři další singly, byly vydány v následujícím studiovém albu "STACKED RUBBISH" dne 4. července 2007. Mimo jiné toto album obsahuje píseň "Chizuru" která byla vybrána Jako OST k filmu "Apartment." Již v den vydání dosáhli 2. místa v Oricon charts. Debutové album následovalo propagační turné od července do září. V říjnu The GazettE začali své první evropské turné v Anglii, Finsku, Francii a Německu.

Dne 13. února 2008 byl vydán singl s názvem "Guren", který se vyšplhal na 1. místo v Oricon charts. Také bylo oznámeno, že nové DVD bude uvolněno v srpnu a nový singl "Leech" na podzim roku 2008. Který se rovněž teměř okamžitě vyšplhal na 1. místo v Oricon daily charts.

Dne 12. listopadu 2008 vyšel další singl s nazvem "Leech" a 15. listopadu 2008, The GazettE udělali své první Secret Live v Shinjuku Station. Původně bylo očekáváno asi 250 lidí, ale nakonec jich dorazilo více než 7000, což bylo zatím nejvíce v historii kapely the GazettE. Vzhledem k množství lidí v ulicích, byla policie nucena uzavřít koncert po dvou písních.

3. ledna 2009 uspořádala PSC Company koncert na oslavu 10. výročí založení a the GazettE, včetně dalších kapel, které patří pod tuto společnost se zúčastnili tohoto výročního koncertu. Kde zazněly songy "Leech, Filth in the Beauty a Discharge."

Dne 25. března 2009, byl vydán opět další singl "Distress and Coma". Další dvě písně, které vyšly spolu s novým singlem, byly použity jako OST pro dva nové filmy "Hard Revenge, Milly - Bloody Battle a Hotel Chelsea"

Dne 15. července the GazettE vydali "DIM" již čtvrté plnohodnotné album jejich kariery, které se po 2 letech příprav setkalo s očekávaným úspěchem. Toto CD obsahuje 17 skladeb, mezi kterými jsou také singly které výrazně přispěly ke zvýšení popularity kapely "Guren, Leech a Distress and Coma." Toto album rovněž obsahuje bonusové DVD na kterém můžete vidět PV singlu "The Invisible Wall" a road movie of DIM, různé záznamy z nahrávání alba.

Po vydání nejnovějšího alba započalo turné DIM SCENE, trvající dva měsíce a finální koncert proběhl 5. září v Saitama Super Arena, jedné z největších sportovních hal v Japonsku s kapacitou 37 000 lidí. Přímo na tomto finálním koncertu byl představen a ohlášen datum vydání dalšího singlu s názvem "Before I Decay."

Nový singl "Before I Decay" vyšel 7. října 2009 a obsahuje ještě další píseň s názvem "Mayakashi." Singl "Before I Decay" je dalším songem, který byl použit jako OST k japonské verzi akčního filmu "Fast and Furious Max." K tomuto singlu bylo přidáno jako bonus DVD se záznamem PV "Before I Decay" v limitované edici a 40 stránkovou brožuru v obyčejné edici.

25- 26. října proběhl v Makuhari Messe V-ROCK FESTIVAL, na kterém the GazettE samozdřejmě nemohli chybět. Na tomto koncertě si zahráli spolu s dalšími umělci, jako jsou Marlin Manson, Penicillin, Moi Dix Mois, Kagrra a Versailles.

16. prosince 2009 vyšlo netrpělivě očekávané DVD se záznamem z finálního koncertu "DIM SCENE" a pár dní na to 24. prosince the GazettE uskutečnili další live vystoupení "A HYMN OF THE CRUCIFIXION."
Na začátku roku 2010, the GazettE ohlásili další turné "THE END OF STILLNESS" které proběhlo v Březnu a bylo pořádáno specialně pro členy jejich fan clubu HERESY.
Na konci března, po ukončení turné "THE END OF STILLNESS", the GazettE ohlásili vydání nového singlu "SHIVER", který vyšel 21.7.2010 a nového setu PV "FILM BUG II jehož vydání se chystá na 4.8.2010.
Den po vydání singlu "SHIVER" 22.7.2010 Začalo nové turné pod názvem "NAMELESS LIBERTY SIX BULLETS." Které bylo vzhledem k jeho délce rozděleno na dvě části. První část turné proběhne v období 22.7. až 31.8.2010. A druhá část proběhne od 1.10. do 2.11.2010.
Na začátku tohoto turné the GazettE ohlasili vydání dalších dvou singlů. První s názvem "RED" který vyjde již 22.9.2010 a vydání dalšího singlu pod názvem "PLEDGE" bylo oznámeno na prosinec. Přesný datum jeho vydání ještě není znám.
Finální koncert celého turné, proběhne 26.12.2010 v TOKYO DOME.
gaze

Zdroj: BMK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuki Sumire Yuki Sumire | Web | 27. září 2010 v 23:19 | Reagovat

take dlouhé xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama